Zasady użytkowania freebies

Na moim blogu udostępniam darmowe grafiki do pobrania i samodzielnego wykorzystania - freebies. Przed pobraniem jakichkolwiek materiałów, zapoznaj się proszę z kilkoma zasadami ich użytkowania.


Freebies, które tu udostępniam przeznaczone są do użytku osobistego oraz do tzw. drobnego komercyjnego. Możesz tworzyć i sprzedawać prace (np. kartki, zaproszenia, albumy, notesy itp) z wykorzystaniem wydrukowanego freebie pobranego z mojego bloga.
Ale pamiętaj - nie zgadzam się na samodzielną modyfikację moich materiałów, na wykorzystywanie ich do przygotowywania stempli materialnych (nawet tych do własnego użytku) ani na wykorzystywanie przy przygotowaniu projektów, które będą sprzedawane w hurtowych ilościach (tj. ubrania, papiery itp).
Nie zgadzam się na odsprzedaż moich materiałów.


Jeśli wykorzystasz freebies z mojego bloga w swoich pracach miło mi będzie, jeśli podzielisz się namiarem na siebie w komentarzu pod tym postem, lub bezpośrednio pod postem z danymi grafikami. Chętnie zajrzę do Ciebie i zobaczę Twoją pracę :)


Miło mi też będzie, jeśli umieścisz na swoim blogu banerek (do pobrania poniżej) z przekierowaniem do mnie - tak, aby mogło tu trafić więcej osób.


Zapraszam do korzystania z zasobów tego bloga, które mam nadzieję, będą się dynamicznie powiększały :))


Jeśli któryś z wzorów podoba Ci się i chciałbyś abym wykonała dla Ciebie podobny stempel personalizowany - skontaktuj się ze mną. Zobaczymy, co da się zrobić :)

* * *

Banerki do pobrania i umieszczenia wraz z podlinkowaniem:
Pozdrawiam serdecznie :)
A.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie komentarze!! :) Zawsze dodają skrzydeł :)