czwartek, 24 sierpnia 2017

07. Projekt 365 tydzień 1

Projekt 365 to "wyzwanie" w trakcie którego należy zrobić jedno zdjęcie dziennie przez rok, czyli przez 365 dni. Zdjęcia do projektu mogą być przeróżnej tematyki, to nie jest istotne. Ważne jest to, żeby w każdym dniu zrobić jedno zdjęcie.
Dla mnie w moim projekcie ważne jest też to, żeby to zdjęcie było w miarę charakterystyczne dla danego dnia.

Zdecydowałam, że zdjęcia, które wrzucam na mój profil na tookapic, to nie będą zdjęcia osobiste. Nie chcę w necie publikować zdjęć moich znajomych i rodziny, oni też pewni nie byliby tym zachwyceni ;) W wyniku tej decyzji częściej obecnie robię zdjęcia tego, co widzę, a nie z kim jestem ;) Nie do końca mnie to cieszy, dlatego rozpoczynam też drugi, równoległy projekt - prywatny - w którym będę umieszczała zdjęcia bardziej osobiste. Pewnie czasem te projekty będą się przeplatać, tak sobie myślę :)

Więcej na temat projektu 365 możesz przeczytać i posłuchać tutaj.

Mój projekt 365.

Zaczęłam ten projekt dokładnie 6 sierpnia i od tego czasu w miarę możliwości, chcę go przez ten najbliższy rok realizować.
Robione przeze mnie zdjęcia można obejrzeć na moim profilu na tookapic, zapraszam do śledzenia ;) Na blogu będę wrzucać małe tygodniowe podsumowania tego jak sobie radzę w projekcie.

Tydzień 1

Jak już wspomniałam - zaczęłam 6 sierpnia i pierwszy tydzień udało mi się pięknie ;) nie opuściłam żadnego dnia, sumiennie wrzucałam fotki z kolejnych dni:

Bardzo fajne w tym projekcie jest to, że patrząc na takie jedno, niby banalne zdjęcie, przypominam sobie dokładnie moment, w którym zostało zrobione. Są to często momenty, które normalnie uleciałyby z mojej pamięci na zawsze. Dzięki tym fotkom "chwytam chwile" i zatrzymuję je ze sobą na zawsze :) To najbardziej lubię w tym projekcie :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie komentarze!! :) Zawsze dodają skrzydeł :)