poniedziałek, 5 września 2016

30. Co nowego w ScrapAndMe

Dziś dla mnie jest tak na prawdę pierwszy dzień roku szkolnego i "powrotu" do w miarę usystematyzowanego trybu pracy. Teoretycznie dziś już miałam mieć wszystko zaplanowane i działać według listy. Coś jednak nie zadziałało, bo w tej chwili jest już prawie piętnasta, a ja jakby nie ruszyłam z miejsca. Nie jest łatwo wbić się w nowy tryb, w którym każde dziecko idzie na inną godzinę, a ja mam wpleść moją pracę między domowe aktywności. Jestem jednak dobrej myśli, że niebawem już się wszystko poukłada i zatrybi tak jak powinno :)

Dziś mam bardzo przyjemny wpis - będzie to małe podsumowanie tego co od ostatniego mojego scrapowego wpisu poczyniłam w temacie scrapbookingu. Będą to dziś wyłącznie prace, które wykonałam dla ScrapAndMe :) Nie ma ich niestety dużo. Nie wiem czemu tak było, ale faktem jest, że przez wakacje miałam ogromnego lenia i tzw. "brak weny". Bardzo mało wtedy kleiłam. Mam nadzieję, że to się zaraz zmieni :)

Napiszę dziś też kilka informacji o ScrapAndMe, więc jeśli jesteście ich ciekawi - dotrwajcie do końca :)

mini album na zdjęcia


Dokładnie w połowie sierpnia pokazałam na blogu ScrapAndMe mini album na fotki z instadruku. Album w tej formie pokazywałam już kiedyś na blogu. Bardzo mi się ona spodobała, album robi się szybciutko, przyjemnie, a efekt jest bardzo ciekawy :)


wspomnienia z wakacji


Kilka dni później pojawiła się kolejna inspiracja. Tym razem razem z Olą (Choco) robiłyśmy wspólną pracę na temat "Wspomnienia z wakacji". Przygotowałam LO w formacie A4. Format jak na ten rodzaj pracy jest dosyć nietypowy, ale wybrałam go nie bez powodu. Po pierwsze - zainspirowały mnie scrapy Kasi z wakacyjnego projektu :) A po drugie - ten format jest dla mnie bardziej praktyczny w przechowywaniu.

Moje layouty 30x30 ciągle leżą luzem i czekają na lepsze czasy, kiedy wreszcie sprawię im jakiś domek.

Do rzeczy. Moje wakacyjne LO to oprawa zdjęcia, jakie zrobiłam moim dzieciakom przy wspólnej pracy ... hmmm ... kreatywnej? odkrywczej? Nie wiem jakby tu ją nazwać ;)
W czasie wakacyjnego wyjazdu i brykania w najlepsze w Zatorlandzie (myślę, że ten park to temat na osobny post, jak myślicie?) na moment nastąpiła przerwa w brykaniu i zajęliśmy się wydobywaniem szkieletu dinozaura z gipsowego kamienia:

Pracy było sporo, poświęcenia też sporo (np. drobinki gipsu we włosach a nawet w oku!! musieliśmy szybko wypłukiwać), ale opłaciło się :) Łup zdobyty, dzieciaki otrzymały dyplomy i pobiegły dalej do brykania ;)

Ola (Choco) przygotowała do tego naszego wspólnego wpisu również LO, co więcej - wykorzystała też żółty papier z kolekcji Romantic Letter, tylko inny arkusz :) Najlepiej, jeśli skoczycie teraz na blog S&M i sami zobaczycie pracę Oli :)

No i teraz czas się przyznać - nie skleiłam nic więcej w tym czasie. Mało tego, prawda? Mam nadzieję, że dni które nadejdą przyniosą więcej prac kreatywnych i będę miała się czym tutaj podzielić.

Co się dzieje w ScrapAndMe?

Niedawno zakończyła się promocja "podwajamy", którą zorganizowaliśmy na zakończenie wakacji :) Sporo fanów S&M z niej skorzystało :) Jeszcze raz dziękuję :)

Zaglądajcie na nasz fanpejdź i do grupy dla fanów - tam wszystkie aktualności pojawiają się na bieżąco i na bieżąco też informujemy o wszelkich atrakcjach, zniżkach, akcjach itp. :) Łatwo wtedy nic nie przegapić.

Wczoraj ruszyło na blogu nowe wyzwanie - tym razem wyzwanie prowadzi Ola (Choco), która zaproponowała mapkę, do której możecie wykonać dowolną pracę scrapową. Czas na zgłaszanie prac macie do 30 września. Zachęcam do dodawania zgłoszeń :)

--------------------------------------------------------------

Jeśli chcecie być na bieżąco ze sprawami ScrapAndMe - zapiszcie się na S&Mowy newsletter. Tutaj więcej o tym piszę.

Na dziś to wszystko, dzięki za uwagę :)
Ciekawa jestem jak wyglądały Wasze twórcze zmagania w czasie wakacji? Zostawcie mi w komentarzu namiar na swoje miejsce w sieci - z ciekawością do Was zajrzę i zobaczę co ładnego u Was powstało :)

Pozdrawiam poniedziałkowo, czy u Was też dziś tak deszczowo?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie komentarze!! :) Zawsze dodają skrzydeł :)