piątek, 8 lipca 2016

24. Mediowa ramka motywacyjna

Mam dziś do pokazania bogato zdobioną mediową ramkę motywacyjną, jaką przygotowałam niedawno w ramach inspiracji na blogu essy-floresy. Ramka zrobiła się "prawie sama" ;) Czasami lubię tak sobie "potworzyć" - założyć na uszy słuchawki, włączyć jakiś ciekawy materiał, usiąść w mojej magicznej pracowni i zacząć działać.

Czasem to, co powstanie w takim momencie słabo nadaje się do pokazania, ale często wychodzi coś na prawdę fajnego :) Dziś chciałabym Wam pokazać właśnie to coś fajnego - przynajmniej moim zdaniem :)

mediowa ramka motywacyjna


Ramkę wykonałam na gotowej bazie z papier mache, którą pokryłam przezroczystym gesso - to zabezpieczyło bazę przed zbytnim przyjmowaniem mediów, namiękaniem i odkształcaniem się.


Zastosowałam tu sporo (jak na mnie oczywiście ;) wiem, że wiele osób potrafi jeszcze więcej i ciekawiej podziałać) ozdób, drobinek, szczegółów.


I tak są tu: taśma washi, mikrokuleczki, pasta strukturalna, chlapania, psikania, mazania, perełki w płynie i kwiaty ;)


Najważniejszą ozdobą są oczywiście napisy i tekturkowe serce.


Napisy wycięłam z gotowych naklejek, naklejki umieściłam na papierze do scrapbookingu, a następnie brzegi pomalowałam kolorowym splashem.


Tekturkę popsikałam mgiełkami i ozdobiłam perełkami w płynie.


Co myślicie o tym, żeby taka mediowa ramka motywacyjna znalazła się u Was w domu lub pracowni w strategicznym miejscu i codziennie przypominała Wam o tym o czym nie warto zapominać? :)

Jeśli samodzielnie chcielibyście przygotować sobie podobną ramkę, na blogu essy-floresy znajdziecie pełną listę materiałów, które były użyte w czasie jej powstawania.

Pozdrawiam :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie komentarze!! :) Zawsze dodają skrzydeł :)