poniedziałek, 18 lipca 2016

26. LO w letnim klimacie z S&Mowych kart do journalingu

W ramach pierwszej inspiracji na nowo reaktywowanym blogu ScrapAndMe (tutaj wspominałam Wam o powrocie ScrapAndMe) przygotowałam LO w letnich kolorach, w letnim klimacie i w ogóle bardzo słoneczne w założeniu :)

LO w letnim klimacie


Cała praca wykonana jest na bazie jednego arkusza papieru z kolekcji Romantic Letter. Główne tło stanowi szary arkusz z napisami, wykorzystałam też jego drugą stronę - żółtą kwiecistą.


Na bazę nałożyłam przez kwiecistą maskę pastę strukturalną, otrzymując fajną fakturkę :) Następnie w ruch poszły kolorowe media - mgiełki  i splashe. Do ozdobienia tego scrapa wykorzystałam elementy wycięte z arkusza z kartami do journalingu. Możecie poczytać o nim poniżej.


Jak już wspominałam, przygotowałam dla Was karty S&Mowe do journalingu. Świetnie pasują do najnowszych S&Mowych kolekcji, ale oczywiście można ich używać zupełnie niezależnie od naszych papierów.

Klikając w obrazek widoczny niżej, możecie pobrać arkusz z kartami. Świetnie nadają się do prac i zapisków w letnim klimacie :) Pamiętajcie, że pobierając je zapisujecie się do newslettera ScrapAndMe i zgadzacie się na przesyłanie Wam treści marketingowych dotyczących marki.

SCRAPANDME FREEBIES


INSTRUKCJA POBIERANIA FREEBIES:
  • aby pobrać kliknij grafikę z napisami, przeniesiesz się do strony zapisu na newsletter ScrapAndMe,

  • po wypełnieniu formularza i potwierdzeniu adresu e-mail otrzymasz link do pliku na dysku google, skąd pobierzesz plik,

  • nie zapisuj obrazka który tu widzisz za pomocą prawego przyciska myszy ;) ten obrazek to miniaturka i pobrane materiały będą w złej jakości.

  • przeczytaj zasady

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie komentarze!! :) Zawsze dodają skrzydeł :)