poniedziałek, 23 maja 2016

18. Romantyczny pojemnik na długopisy

Ten pojemnik na długopisy przygotowałam sobie na bazie szklanego słoiczka. Często odkładam sobie takie rzeczy codziennego użytku z myślą o późniejszej pracy z nimi. Szczególnie nie pozbywam się rzeczy o ciekawym, nietypowym kształcie, a taki właśnie ten słoiczek był. Teraz jest jeszcze trochę bardziej nietypowy.

pojemnik na długopisy
Następnie koronkę pomalowałam gesso, po wyschnięciu pokolorowałam przy pomocy mgiełek, nałożyłam mikrokuleczki, przewiązałam sznurkiem oraz ułożyłam kompozycję z kwiatów, które również pokolorowałam mgiełką.

Wykończenie to chlapania splashami - różowym i brokatowym złotym. Brokatowym też zaznaczyłam brzegi na kwiatach.Listę produktów, których użyłam do wykonania tego pojemnika znajdziecie na blogu sklepu essy-floresy, gdzie serdecznie Was zapraszam :)

Moje pudełko zgłaszam na wyzwanie w Skarbnicy Pomysłów - media w ruch. Media, jakich użyłam, to: gesso, mgiełki i splash!

:* Sh.

7 komentarzy:

 1. Rewelacyjny słoiczek! Bardzo fajny kształt i jeszcze fajniejsze mediowanie! :) A pamiętasz może po czym ten słoiczek...? ;) ...bo też chętnie bym sobie taki przybornik zmajstrowała :D Dziękujemy za udział w wyzwaniu - DT Skarbnica Pomysłów :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super praca... moje klimaty!
  Dziękuję za udział w wyzwaniu Skarbnicy Pomysłów, powodzenia! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny słoik, świetny pomysł :)
  Dziękuję za udział w wyzwaniu Skarbnicy Pomysłów :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wygląda imponująco! Chętnie bym sobie taki postawiła na biurku, gdyby nie to, że mam dwie lewe ręce :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudny słoiczek!!! niesamowity efekt :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję Ci bardzo Kochana :)
  :*

  OdpowiedzUsuń
 7. Jestem całkowicie niemediowa. Jeszcze nigdy nie dotknęłam tego tematu ale korci mnie od dłuższego czasu. W takim słoiczku to długopisy mają jak w raju! Przecudna praca i pastelowe kolory...po prostu można się zakochać!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze!! :) Zawsze dodają skrzydeł :)